Skaistākās pasaules viesu mājas. II daļa

Latvieši mīl viesu mājas. Tās dod iespēju atzīmēt lielus dzīves notikumus vai vienkārši atpūsties tālu prom no pilsētas kņadas. Kādēļ gan aizmirst par viesu mājām dodoties ceļojumā? Mēs izveidojām sarakstu ar 20 dažādiem viesu namiem no visas pasaules, kas ir iekarojuši daudzu cilvēku sirdis.

Ceļot kā rokzvaigznei

Sant Jordi Rock Palace Barselonā parāda, ko nozīmē ceļot kā rokmūziķim. Bungas un ģitāras skaņu necaurlaidīgos numuri, kas dekorēti, lai padarītu greizsirdīgu lielāko daļu dzīvās mūzikas klubus un satriecošs jumta peldbaseins…

Klejotājiem nepieciešama vien jautrība

Ceļošana pa pasauli ir skaista un izglītojoša pieredze, taču tai vajadzētu būt arī jautrai! Hub New Lisbon ir neparasta nakšņošanas vieta. Ēka pati par sevi ir pārsteidzoša, un tai ir daudz ko piedāvāt, taču pats galvenais-tajā ir bumbiņu baseins pieaugušajiem!

Gluži kā savas koka mājas sapnis

Atmodiniet sevī Pīteru Penu neticamajā Kadira koka mājā Turcijā. Koka viesu māja var lepoties ar naktsklubu, trīs bāriem un picas māju, kā arī ērtu piekļuvi katram brīvdabas piedzīvojumam, kādu vien varat iedomāties. Šī noteikti ir viena no visneparastākajām vietām, kas iekļauta šajā sarakstā.

Divi riteņi un gulta ir viss, kas jums nepieciešams

Sajaucot Taizemes un rietumu arhitektūru, katrā istabā Bangkok Bed and Bike  tiek sekots citai velosipēdu tēmai, un šī brīnišķīgā nakšņošanas vieta atrodas ideālā vietā pie dažiem pārtikas tirgiem. Un, protams, tās dekorācijas…!

Gulēšana vilciena vagonā

Austrālijas viesu nams Railway Square YHA dod jums iespēju gulēt pārbūvētajos vilcienu vagonos! Galvenajā ēkā ir komfortablas istabas un ierastais viesu namu interjers, bet kāpēc palikt normālā telpā, kad ir pieejami tik dīvaini un brīnišķīgi varianti?

Izbaudiet ūdeni kā sniega pērtiķi

Tradicionāli un skaisti- Yudanaka SeifuSo ir japāņu viesu māja, kas dibināta 1860. gadā. Viena no visunikālākajām nakšņošanas vietām pasaulē, kuras apkārtne ir leģendu apvīta. Varbūt jūs esat dzirdējuši par vietējiem sniega pērtiķiem, kuriem patīk ielīst un aizmigt dabiskajos karstajos avotos? Šāda veida lielisku relaksāciju viesu māja piedāvā četras dažādas vannas, tējas un apsildāmas segas.

Celieties kopā ar slavenībām

The Isle of Skye  Skotijā atrodas Skajas salā, kuru apvij meži, noslēpumaini kalni un viduslaiku pilis, kas arī veido šī viesu nama burvību. Jūs pat varat doties uz jūru un veikt ūdens sporta aktivitātes kā arī nodoties vaļu / delfīnu vērošanai. Noteikti viena no skaistākajām vietām pasaulē.

Tintes spēles

Urban House, kas atrodas Kopenhāgenā, piedāvā apmierināt tetovējumu entuziastus savā iekšmājas vintage tetovēšanas salonā. Bārā iespējams iepazīt garšīgu vietējo amatniecības alu un elektrizējošu vietējo mūziku. Ir noteikti vērts arī pārbaudīt jogas un pilsētas skrējienu pasākumus.

Vērojiet saullēktu no milzīga šūpuļtīkla

Divi vārdi- milzīgs šūpuļtīkls. Un vēl trīs- brokastis mājā kokā. Nopietni, ko vēl jūs varētu vēlēties izbaudīt viesu namā? Tam papildus Casa Elemento piedāvā svaigu kalnu gaisu, nakts ugunskuru, svētdienas nakts bārbekjū un saulrietu pāri Kolumbijas džungļiem. Lieliska vieta Kolumbijā, kur atslēgties no urbanizētās pasaule burzmas un problēmām, lai rastu sevī mieru.

Iekāpiet pasakā

Lavender Circus viesu māja piedāvā leģendārās ungāru vakariņas, un to telpas ir kā no sapņiem. Vislabākais ir tas, ka tā atrašanās vieta ir Budapeštā, kur atrodas termiskās vannas, kas veido vienu no labākajām iegremdēšanās vietām uz Zemes!