Skaistākās pasaules viesu mājas. I daļa

Latvieši mīl viesu mājas. Tās dod iespēju atzīmēt lielus dzīves notikumus vai vienkārši atpūsties tālu prom no pilsētas kņadas. Kādēļ gan aizmirst par viesu mājām dodoties ceļojumā? Mēs izveidojām sarakstu ar 20 dažādiem viesu namiem no visas pasaules, kas ir iekarojuši daudzu cilvēku sirdis.

3600 gadus vecas alas

Šī viesu māja atrodas 18. gadsimta vīna darītavā. Nosaukums ir Caveland Santorini un to ieskauj krāšņs vietējās vaniļas, bumbieru un pistāciju koku aromāts. Veidojums ir uzcelts kalnos un sastāv no 8 alām! Tenisa korti, skaisti numuri un gleznainā terase ar skatu uz jūru ir par pamatu ļoti augstajam viesu nama vērtējumam.

Džezs, grāmatas un cepumi

Islandes apciemošana vienmēr ir laba ideja, un nav nekā labāka par KEX. Tā ir bijusī cepumu fabrika, tai ir lielisks bārs, džeza klubs un bibliotēka. Klientiem, kuriem nepieciešams friziera apmeklējums, KEX ir tieši laikā, jo tajā strādā viesu nama frizieris jau trešajā paaudzē.

Naktsmiers lidmašīnā

Mēs visi esam sapņojuši par to, ka spētu atļauties lidojumu pirmajā klasē apkārt visai pasaulei ar iebūvētām gultas vietām un īstu ēdienu, nevis ekonomiskās porcijas. Jumbo Stay Zviedrijā piedāvā tieši to, izņemot faktu, ka jums būs jāpaliek uz sauszemes. Pārveidotajā lidmašīnā pat ir kabīņu komplekss tiem, kas meklē patiesi unikālu pārnakšņošanaspieredzi!

Saplūstiet ar dabu

Neatkarīgi no tā, vai jūs dodat priekšroku telpām vai teltīm pasaku gaišajā dārzā Zostel Ooty ir lieliska vieta, kur noķert krāšņo Indijas saullēktu. Vietējie meži un gleznainās ainavas liek jūsu dvēselei izbaudīt ideālu atpūtu. Viesu nama suņi arī piedāvā mierinājumu tiem, kuriem vajadzīga nopietna apskāvienu terapija!

Atrodiet šo bambusa ceļotāju paradīzi

Tālu prom no pārpildītajiem Bali bāriem jūs varat atrast galvu reibinošu Indonēzijas Džili Travangan salu, kurā atrodas arī Good Vibes bungalo. Katrā jaunuzceltajā bungalo, kas veidoti no bambusa, privātajos balkonos ir brokastis ar bezmaksas banānu pankūkām. Šie eksotiskie viesu namiņi tiek piedāvāti par ekonomiskām cenām, kā arī atrodas gājiena attālumā no pludmales.

Praktizējiet savu iekšējo jogas meistaru

Viesu māja Portugālē, kuru pārvalda trīs mugursomu ceļotāji, ar nosaukumu The Salty Pelican  piedāvā jogas nodarbības visos līmeņos, katru dienu tiek pasniegta Yang Yoga saullēkta laikā un pēcpusdienā. Jūs varat arī sērfot pludmalē, un vakarā nepieciešams atgriezties atpakaļ laikā uz viesu nama grilēšanas laiku.

Kļūstiet par vienu no džungļiem

Pirmkārt, kurš gan nav sapņojis par piedzīvojumiem Borneo? Otrkārt, kamēr doties minētajā piedzīvojumā, vai tas nebūtu lieliski, ja tuvumā būtu viesu māja, kura piedāvāja džungļu trases, refleksoloģiju un spa? Viesu māja, kas slēpjas  tropu lietus mežā, tikai īsa gājiena attālumā no dzīvnieku svētvietām un krāšņajām lagūnām? Meklējiet informāciju un skaistas bildes internetā, izmantojot šo nosaukumu- Sepilok Forest Edge Resort.

200 gadus veca arābu savrupmāja

Ja jūs kādreiz nokļūsiet Svētajā zemē, tad kāpēc gan nepalikt 200 gadus vecā arābu savrupmājā? Fauzi Azar Inn atrodas Nācaretē. To ieskauj vēsture un tā ir modernizēta pēc mūsdienu standartiem. Svarīga viesošanās sastāvdaļa, lai iepazītu vietējo kultūru, ir tradicionālās arābu brokastis.

Skeitborda entuziastiem

Sant Jordi Sagrada Familia viesu māja kopumā ir par un ap skeitbordu. Sienas ir veltītas skeitborda vēsturei, un kopējā zonā ir pat puse no caurules rampas! Tas arī atrodas vienā no Barselonas labākajām skeitošanas vietām.

Daudzkrāsainā salona paradīze

Gandrīz sajūta, kā nokļūstot maģijas valstībā, Lucky Lake viesu māja Amsterdamā ir tikpat burvīga, cik neparasta. Tajā ir āra virtuve, gaiši dzeltens brokastu autobuss un pat transporta pakalpojumi uz metro staciju. Katru rītu tiek piedāvāta bezmaksas kafija un tēja, kā arī bezmaksas olas, pankūkas vai pusfabrikātu brokastis.