Dārgums Latgales sirdī

Vasara mums asociējas ne tikai ar sauli un peldēšanos, bet arī ar kāzām. Viena no populārākajām kāzu svinēšanas vietām jau tradicionāli ir kļuvuši viesu nami, kas piešķir kāzām īpašu burvību. Tādēļ viesu namu bizness Latvijā plaukst un zeļ. Tomēr ne katram viesu nanam izdodas iekarot stabilu vietu cilvēku sirdīs.

Kā spilgts piemērs augstai attīstībai pāris gadu laikā ir “Saules sēta” viesu nams, kurš ar savu šarmu un Latvijas dabas enerģiju aicināt aicina pie sevis Latgales novada iedzīvotājus. Apskatīsim mazliet sīkāk šo viesu namu!

Sešus hektārus lielais atpūtas komplekss „Saules Sēta” atrodas skaistā Latgales lauku apvidū, ceļā starp Viļāniem un Varakļāniem, 35 km attālumā no Rēzeknes. Tā adrese ir Lazdinieki, Dekšāres pagasts, Viļānu novads. Kāzu rezervācija nākošajam gadam notiek jau sākot ar oktobra mēnesi. Kas liecina par to, ka „Saules sēta” ir ieņēmusi stabilu vietu Latgales novada tirgū.

Z/S „Saules sēta” darbības veids ir banketu zāļu noma, piedāvājot papildus sniegtos pakalpojumus, kā:

  • Ēdināšanas pakalpojumi
  • Izmitināšanas pakalpojumi
  • Pirts komplekss
  • Rotaļu, futbola un basketbola laukums

„Saules sēta” ir ar vienu no lielākajām ietilpībām Latgales reģionā, kas ļauj rīkot lielus pasākumus. Viesu nams ir pielāgots cilvēkiem ar īpašām vajadzībām- visas pirmā stāva durvis ir platākas, plaša tualete ar balstiem un uzbraucamo celiņu pie ieejas. Tas ir viens no jaunākajiem viesu namiem Latgalē un veidots pēc Eiropas Savienības standartiem. Aktīvais sezonas laiks ir maijs-septembris, kad viesu namā ir 100 % noslogojums. Šajā laikā notiek tikai kāzas. Vidējais viesu skaits ir 80 cilvēku. Kāzu viesībām, kas ir līdz 60 cilvēkiem „Saules sēta” izvēlēta netiek, jo cenas dēļ priekšroka tiek dota tuvumā esošajiem mazākajiem viesu namiem.

Ko šis viesu nams piedāvā?

Ēdināšanas pakalpojumi

Viesu nams „Saules sēta” piedāvā saviem apmeklētājiem izsmalcinātu ēdienkarti no lauku labumiem. Brokastis, pusdienas un vakariņas tiek rūpīgi pagatavotas šefpavāra uzraudzībā. Tiek apmierinātas katra klienta vēlmes.

Konferenču, svinību telpu noma

Viesību rīkošanai, kas ir paredzēta līdz 100 personām, viesiem tiek nodrošināra plaša un gaiša banketu zāle. Šajā zālē ir profesionāls mūzikas un gaismas aparatūras aprīkojums un projektors; virtuves telpa, kurā tiek gatavots un servēts mielasts, kā arī bāra zona dzērienu baudīšanai.

Pirts

Lai viesi „Saules sētā” varētu izbaudīt atpūtu pilnībā, tās saimnieki piedāvā fantastisku iespēju atpūsties un relaksēties pirts ārstnieciskajos tvaikos. Pirts sniedz patīkamas emocijas un labu noskaņojumu. Pirtiņā var nopērties ar pašu saimnieku sietām veselīgām zaru slotiņām. Pēc labākajām tradīcijām, pēc pirts ir iespējams veldzēties ūdenī- gan iekšējā pelbaseinā, gan lielā āra dīķī, kas atrodas dažu metru attālumā no nama.

Rotaļu, basketbola un futbola laukums

Lai viesiem atbraucot nebūtu garlaicīgi, arī viņus „Saules sētā” sagaida patīkams pārsteigums. Kā jau mēs zinām, tad viesiem ir vajadzīga vieta, kur izlikt savu negatīvo enerģiju nenodarot pāri citiem, tad nu šī ir lieliska iespēja izskrieties ārā un izbaudīt lauku sniegto, svaigo un atspirdzinošo gaisu.

Viesu nama īpašniece Solvita Ancvere ir uzņēmēja ar daudzu gadu pieredzi. Šis viesu nams tika nopirkts 2012. gadā no iepriekšējās īpašnieces. Solvita vairākus gadus ir strādājusi projektu attīstīšanas komandā, kas ir devis ieguldījumu zināšanās un pieredzē saistībā ar šo uzņēmumu, kas ir par pamatu viesu nama veiksmīgajai darbībai. Vēlam panākumus arī turpmāk!